Dogs magazin

Přejít na: Obsah | Postranní boxy | Hlavní menu | Patička
Co přidávat k domácí stravě

Krmíte BARFem nebo vařenou stravou a nejste si jistí, zda dáte svému psu vše? Co přidávat, aby měl, co potřebuje a přitom jste to nepřehnali?

Jana Semotámová 17. 1. 2013
TIP DNE Vitamíny a doplňky
0
Barfujeme
Vitamíny a doplňky
4. 11. 2013 Dýně v psí stravě

Je tu Halloween a s ním záplavy dýní. Možná...

9. 9. 2013 Co přidávat na zlepšení srsti

Vylínala vám fena po hárání? Chystáte se na...

17. 1. 2013 Co přidávat k domácí stravě

Krmíte BARFem nebo vařenou stravou a nejste si...


——— ———
———
———

Náš tip

Přemýšlíte, že si pořídíte psa a nevíte, jaké plemeno? Poradíme vám!

Čtěte!

———

Anketa

———

Doporučujeme

Vážení chovatelé psů, chcete vědět, jak proměnit roztěkanost v soustředění a stresovaný uzlíček nervů v psa, který je uvolněný a věří si? A to všechno stoprocentně pozitivními metodami? Leslie McDevittová vám poradí, jak na to. S pomocí jejích rad dokážete vycvičit svého psa tak, aby na něj bylo spolehnutí v problematických situacích, ať už ho stimulují nebo stresují, a to i bez vodítka!

Doporučujeme knihu POSLUŠNOST I BEZ VODÍTKA!

——— ——— ——— ———
Strava
{ legend-newsBox }

Důležité je správně krmit.

Průvodce psí výživou a doplňky stravy – ať už krmíte granulemi, konzervami, vaříte nebo BARFujete, pro každého se tu něco najde. Krmení je v posledních letech jedním z nejdiskutovanšjích témat pejskařských debat. Hádáme se o značkách, složení, o tom, zda krmit granulemi nebo masem, zda syrovým nebo vařeným – protože nám všem jde o jedno: všichni chceme pro naše psy to nejlepší. Jen zdravý pes je pes spokojený a šťastný. Tato sekce je tu pro vás, pomůže vám zorientovat se v nepřehledném světě regálů zverimexů a psích kuchařek. Naučíte se tu přemýšlet, jak a čím svého psa krmit, zatočit s obezitou a rozpoznat možná nebezpečí, která v potravě na vašeho psa číhají.