Dogs magazin

Přejít na: Obsah | Postranní boxy | Hlavní menu | Patička

Nejroztomilejší pes

Jana Kliková2. 5. 2012
Titul pro bezkonkurenčně nejroztomilejšího pejska světa jednoznačně patří maličkému dnes již pětiletému německému trpasličímu špicovi jménem Boo! A kdo je tento neznámý pejsek?

 

Tak především není neznámý, ale právě naopak: fanoušků po celém světě má díky svému internetovému fanklubu již přes dva miliony. Jeho majitel vystupuje pod pseudonymem J. H. Lee a pochází ze Spojených států. Vydal o něm knihu „Boo, život nejhezčího psa na světě“, která se ihned stala bestsellerem. Kniha popisuje život pejska od štěněte po současnost, je doplněna množstvím exkluzivních fotografií, na kterých se Boo věnuje nejoblíbenějším činnostem: hraje si s přáteli a dělá nezapomenutelné psí oči. Pózuje v baseballové čepici, ve velkých brýlích nebo jen tak vykukuje schovaný v šuplíku. Boo miluje převleky všeho druhu a focení si vychutnává. Jeho slávu mu může závidět nejedna světová hvězda.

 

A jak na sebe Boo upoutal pozornost? 

Díky svému originálnímu sestřihu, který vlastně vznikl náhodou. Boo měl totiž příliš zauzlovanou srst, kterou nešlo vůbec rozčesat. Nezbývalo tedy, než použít nůžky. Majitel byl nejdříve jeho vizáží zklamaný, ale pak se mu nový vzhled pejska zalíbil, byl v něm velice roztomilý. A to tedy je!

 

Posuďte sami…

diskuze 10
< zpět na "Plemena"
Komentáře
  • týnka 20. 8. 2014 ahoj kde mužu takovího krásnýho pejska koupit?????????? a kolik tak stojí?☺
  • Veronika 11. 8. 2014 Pomeranian vubec neni odvozeno od jeho barvy :-D Barvyjsou ruzne: http://www.americanpomeranianclub.org/colors/sable Ale podle toho odkud pochazi. U nas je razen pod nemeckeho spice trpasliciho, ale je to " jiny" psik… http://www.pomeranian.cz/plemeno.htm
  • andrea kožená 1. 6. 2014 dobrý den poradili by jste kde takového krásného pejska boo seženu a kolik stojí??
  • hezký 14. 4. 2014 máme doma čivavu která je stejná ale má menčí srst a hnědou barvu
  • karol 5. 4. 2014 hau match
  • Domi 15. 3. 2014 Ahoj prosím vás poraďte mi někdo kde tohohle krásného pejska boo seženu ?
  • Anny 3. 3. 2014 je to MALÝ německý špic pomerain !!! že je MALÝ je ještě důležitější než barva kdyby ste si koupili jenom německého špice tak by to mohlo byt 2x větší než Boo a málo chlupaté i kdyby byl barva pomarain každopádně kdo chce koupit tak kupte s papírama jinak to tak nikdy nebude vypadat :)
  • Ricki 11. 2. 2014 Tak jsem se nemýlila. Pomeranian je od jeho oranžové barvy.. pomeranč. Myslela jsem si to, ale nebudu házet ramena, napřed si ověřím fakta.. ;) http://www.spicove.cz/ Pro ooo
  • Ricki 11. 2. 2014 pro ooo : Slečna se asi vyzná... :D :D :D :D a co myslíš, že je pomeranian? To její plemeno samo o sobě ty chytrolínko ;) Německý špic - pomeranian. To je správný název. Tuším že ten dovětek za tím je na úkor barvy, jistá si ale nejsem. Když budeš chtít pudla také neřekneš jen : Chci aprikozu.. :D :D :D
  • Ricki 11. 2. 2014 Obyčejný špic... jen opravdu ohavně ostříhanej...
Váš komentář

———
——— ———
———

Náš tip

Přemýšlíte, že si pořídíte psa a nevíte, jaké plemeno? Poradíme vám!

Čtěte!

———

Anketa

———

Doporučujeme

Řešení pro ty, které nebaví neustálý úklid psích chlupů!!!

Známe to všichni. Jeden den uklidíme a druhý už zase nacházíme psí chlupy a špínu, co našim miláčkům opadá z tlapek, všude. Zvlášť teď, na jaře, kdy psi intenzivně línají, mají pejskaři co uklízet. Ale co kdyby to šlo jinak?

Nechte techniku pracovat za vás!
Doporučujeme ROBOTICKÝ MOP VILEDA!!!

——— ——— ——— ———
Perličky ze světa psích plemen
{ legend-newsBox }