Dogs magazin

Přejít na: Obsah | Postranní boxy | Hlavní menu | Patička

Nejroztomilejší pes

Jana Kliková2. 5. 2012
Titul pro bezkonkurenčně nejroztomilejšího pejska světa jednoznačně patří maličkému dnes již pětiletému německému trpasličímu špicovi jménem Boo! A kdo je tento neznámý pejsek?

 

Tak především není neznámý, ale právě naopak: fanoušků po celém světě má díky svému internetovému fanklubu již přes dva miliony. Jeho majitel vystupuje pod pseudonymem J. H. Lee a pochází ze Spojených států. Vydal o něm knihu „Boo, život nejhezčího psa na světě“, která se ihned stala bestsellerem. Kniha popisuje život pejska od štěněte po současnost, je doplněna množstvím exkluzivních fotografií, na kterých se Boo věnuje nejoblíbenějším činnostem: hraje si s přáteli a dělá nezapomenutelné psí oči. Pózuje v baseballové čepici, ve velkých brýlích nebo jen tak vykukuje schovaný v šuplíku. Boo miluje převleky všeho druhu a focení si vychutnává. Jeho slávu mu může závidět nejedna světová hvězda.

 

A jak na sebe Boo upoutal pozornost? 

Díky svému originálnímu sestřihu, který vlastně vznikl náhodou. Boo měl totiž příliš zauzlovanou srst, kterou nešlo vůbec rozčesat. Nezbývalo tedy, než použít nůžky. Majitel byl nejdříve jeho vizáží zklamaný, ale pak se mu nový vzhled pejska zalíbil, byl v něm velice roztomilý. A to tedy je!

 

Posuďte sami…

diskuze 10
< zpět na "Plemena"
Komentáře
  • -_- 2. 11. 2014 Pomeraniana si můžeš koupit za 4-15tis, pak ho můžeš ostříhat, ale bejt tebou si přečtu na netu nevýhody tohoto střihu, je jich hodně, a při nejmenším, nebude spokojený (váš pes)...každý kdo takto ostříhá svěho pomíka je pěkně hnusnej!
  • -_- 2. 11. 2014 Vyste pitomí :D pomeranian je oddělené plemeno! je sice vyšlechtěno z německého špice, ale když se podíváš na standardy těchto dvou plemen nemaj skoro nic společnýho :D
  • týnka 20. 8. 2014 ahoj kde mužu takovího krásnýho pejska koupit?????????? a kolik tak stojí?☺
  • Veronika 11. 8. 2014 Pomeranian vubec neni odvozeno od jeho barvy :-D Barvyjsou ruzne: http://www.americanpomeranianclub.org/colors/sable Ale podle toho odkud pochazi. U nas je razen pod nemeckeho spice trpasliciho, ale je to " jiny" psik… http://www.pomeranian.cz/plemeno.htm
  • andrea kožená 1. 6. 2014 dobrý den poradili by jste kde takového krásného pejska boo seženu a kolik stojí??
  • hezký 14. 4. 2014 máme doma čivavu která je stejná ale má menčí srst a hnědou barvu
  • karol 5. 4. 2014 hau match
  • Domi 15. 3. 2014 Ahoj prosím vás poraďte mi někdo kde tohohle krásného pejska boo seženu ?
  • Anny 3. 3. 2014 je to MALÝ německý špic pomerain !!! že je MALÝ je ještě důležitější než barva kdyby ste si koupili jenom německého špice tak by to mohlo byt 2x větší než Boo a málo chlupaté i kdyby byl barva pomarain každopádně kdo chce koupit tak kupte s papírama jinak to tak nikdy nebude vypadat :)
  • Ricki 11. 2. 2014 Tak jsem se nemýlila. Pomeranian je od jeho oranžové barvy.. pomeranč. Myslela jsem si to, ale nebudu házet ramena, napřed si ověřím fakta.. ;) http://www.spicove.cz/ Pro ooo
Váš komentář

———
——— ———
———

Náš tip

Psí sporty! Zajímají vás? Chcete si vybrat ten, co vám bude nejlépe vyhovovat?

Čtěte!

———

Anketa

———

Doporučujeme knihu!

V současné době asi není v České republice trenér, který by k pozitivním metodám výcviku měl tolik co říct jako RNDr. František Šusta.Vyhrajte jeho první knihu v naší soutěži!

Soutěžte na http://www.dogsmagazin.cz/dogs/souteze/vyhrajte-novinku-nakladatelstvi-plot-/

 

 

——— ——— ——— ———
Perličky ze světa psích plemen
{ legend-newsBox }