Dogs magazin

Přejít na: Obsah | Postranní boxy | Hlavní menu | Patička

Rentgen odhaluje

Iveta Bílková10. 2. 2014
Psi sežerou občas cokoliv. Když byl náš Maxík štěně neustále jsme ho museli kontrolovat. Ležely tu klíče. Kde jsou? Musíme to zjistit. Tady byl holicí strojek. Kde je? Musíme to zjistit.

 

Na poličce zůstal plastový kelímek od jogurtu i se lžičkou. Zmizel. Musíme to zjistit…musíme zjistit…zjistit. A tak stále dokola. Časem ho tyto výstřelky přešly, ale bylo to skutečně neurotické období. Jsme rádi, že se tenkrát nedostal do vážných potíží. Podívejte se na některé případy, kdy psi snědli opravdu podivné věci. Všechny měly kupodivu šťastný konec.

Bubba

Tento anglický setr se tahal s dalším psem o gumovou kačenku. Nakonec pro ni našel ideální úkryt ve svém žaludku. Tam byla opravdu jen jeho. Skončil na operačním sále.

 

 

Debbie

Malý Shih-Tzu na procházce u vody našel ohnilou makrelu. Nenápadně ji rychle zhltnul. Kdyby mu rybářský háček z makrely neuvázl v krku, páníček by to možná ani nedozvěděl. Skončil také na operačním sále.

 

Meggie

Ukořistila doma čokoládové Kinder vejce, a rychle ho snědla.. Bohužel, spolu s čokoládou, spolkla také Homer Simpson figurku, která byla uvnitř vajíčka. Ach jo! Již je po operaci a v je v pořádku.

 

 

Andy

Není známo proč, ale zalíbila se mu vidlička. Možná na ní bylo ještě trochu jídla. Tento nebezpečný předmět mu potrhal střeva, Andy absolvoval několik operací s velkým množstvím krevních transfúzí. Jeho přežití je zázrak.

Dixi

„Co jí je?“, říkali si majitelé této fenečky. Bylo jim divné, že najednou přestala jíst a pít. Rentgen ukázal, že jde o jinak celkem vtipný případ, kdy pes snědl psa. V žaludku milé Dixi totiž byla malá umělohmotná figurka pejska. Po operaci se rychle uzdravila.

 

 

diskuze 2
< zpět na "Magazín"
Komentáře
  • dominika 25. 8. 2012 chudáci....
  • Lucka 2. 8. 2012 Co ti pejsci všechno nesežerou :-D Hlavně, že to dobře dopadlo :-)
Váš komentář

———
——— ———
———

Náš tip

Přemýšlíte, že si pořídíte psa a nevíte, jaké plemeno? Poradíme vám!

Čtěte!

———

Anketa

———

Doporučujeme

Řešení pro ty, které nebaví neustálý úklid psích chlupů!!!

Známe to všichni. Jeden den uklidíme a druhý už zase nacházíme psí chlupy a špínu, co našim miláčkům opadá z tlapek, všude. Zvlášť teď, na jaře, kdy psi intenzivně línají, mají pejskaři co uklízet. Ale co kdyby to šlo jinak?

Nechte techniku pracovat za vás!
Doporučujeme ROBOTICKÝ MOP VILEDA!!!

——— ——— ——— ———
Novinky
{ legend-newsBox }